Cennik

CENNIK 2019

E-Hulajnoga1h3h5h1 dzieńweekend1 tydzieńKAUCJA
EGRET TEN3070100150220690500
EGRET EIGHT255080120180590500
THE-URBAN HMBRG255080120180590300
THE-URBAN BRLN20407090150490300
THE-URBAN LNDN15304080120390300
XIAOMI MIJIA20405090120390300
  1. przedmiotem wypożyczenia są hulajnogi elektryczne marek : EGRET, THE-URBAN, XIAOMI MIJIA
  2. cennik zawiera ceny w PLN z podatkiem Vat
  3. kaucja jest zwrotna, jej zwrot następuje po zdaniu sprzętu w stanie nie uszkodzonym
  4. istnieje możliwość ustalenia dowolnych okresów wypożyczenia i negocjacji cen

ZALECAMY ZAWSZE UŻYWANIE KASKU PODCZAS JAZDY NA HULAJNOGACH ELEKTRYCZNYCH

fot1
three_1 (1 de 1)
egret
urban
gal3
gal4
ZL1A7562
2018-EGRET-2780