ECO-idea

“be eco be cool go e-scooters“

Korzystając z hulajnogi elektrycznej nie tylko w miastach, możesz przemieszczać się w ekologiczny sposób, pojechać, gdzie chcesz i kiedy chcesz, nie hałasując, nie zatruwając środowiska, robiąc to w zgodzie z naturą i wielką przyjemnością dla samego siebie.  

Hulajnogi elektryczne zainspirowały nas od samego początku jak tylko się pojawiły, pomysł wykorzystania ekologicznego napędu elektrycznego, najpierw w rowerach a potem w hulajnogach tzw e-scooters zrobił furorę na całym świecie i w Polsce. Jak grzyby po deszczu mnożą się nowe marki, konstrukcie, rozwiązania i patenty. Zainteresowanie rynku od początku było bardzo duże, jednak jak w każdej dziedzinie początki są trudne. Nasz Partner Walberg Urban Electrics producent elektrycznych hulajnóg miejskich marek EGRET oraz THE-URBAN działa na rynku od 14 lat, co w krótkiej historii e-hulajnóg wydaje się być całą wiecznością. Po wielu latach testów i przygotowań stworzył i dopracował bardzo solidne, ekologiczne e-hulajnogi premium, które sprzedajemy w Polsce jako oficjalny dystrybutor.

Duże doświadczenie Walberg Urban Electrics przekonało nas by zająć się markami, które ma w swoim portfolio. Sam produkt to bardzo ważna rzecz, ale za nim stoi człowiek Florian Walberg konstruktor i pasjonat pojazdów elektrycznych, który z pasją rozwija swoje pojazdy elektryczne realizując marzenia i postawione cele.

Dlaczego hulajnoga elektryczna?

  • Ekologiczny transport, bez spalin, bez zanieczyszczania środowiska.
  • Szybkie i bezproblemowe przemieszczanie się po całym mieście , bez straty czasu na stanie w korkach, bez szukania miejsca do zaparkowania.
  • Tania komunikacja, bez kosztów na paliwo, bez opłat parkingowych i mandatów 🙂
  • Duża funkcjonalność, dzięki ergonomicznemu kompaktowemu kształtowi, niskiej wadze i dużej łatwości składania e-hulajnogi.
  • Komfort podróżowania z e-hulajnogą, którą możesz mieć zawsze pod ręką, przejechać metrem, autobusem, pociągiem i dojechać ostatni odcinek swoim pojazdem elektrycznym do pracy, biura, szkoły, na trening czy do rodziny.  Zawsze też możesz wsadzić złożoną do bagażnika e-hulajnogę i pojechać na darmowy parking podmiejski, a dalej już tylko e-hulajnogą po całym mieście.
  • Nowe niesamowite możliwości dla użytkowników : kamperów, jachtów, czy małych samolotów.

Kamper > Dojeżdżasz na kemping stawiasz kamera i co ? na piechotę wszędzie ? Nie musi tak być! –  po zakupy czy  na wycieczki po okolicy używasz tylko e-hulajnogi.

Jacht > Dopływasz swoim jachtem do portu i co ? nie masz auta, rower nie mieści się pod pokładem… zabierasz do bakisty małą e-hulajnogę i po dobiciu do portu to jest Twój środek lokomocji.

Samolot > Lecisz samolotem na lokalne lotnisko i co ?  trzeba spory kawałek iść, potem zamawiać taxi by dostać się do hotelu, do znajomych, czy na plaże… wyciągasz z mini luku bagażowego swój mały e-pojazd i z plecakiem na plecach zmierzasz ekologicznie i w ciszy do swojego celu.

Ze wszystkich tych powodów polecamy e-hulajnogi, komfort i standard Twojego życia na pewno się zmieni, poczujesz poruszające się wokół siebie powietrze i pozytywną ECO energię. 

gal1
gal2
gal3
gal4
gal5
gal6
gal7
gal8